Днями, в приміщенні ДЮСШ відбувся турнір з настільного тенісу пам'яті тренера Григорія Юхименка

В суперфіналі зустрілися батько з сином - Дмитро та Микола Галаї - онук та зять Григорія Юхименка

Турнір проходив у двох вікових категоріях: до 22 років (24 учасника з Христинівки, Жашкова та Монастирища). Першість у цій групі здобув Галай Дмитро, друге місце - Сачук Святослав, третє - Владислава Заболотня. Усі переможці - наші юні монастирищани.

Щодо другої вікової категорії (старші 22 років), в турнірі взяло участь 12 спортсменів. Першість здобув Галай Микола (Монастирище). Друге місце - за Ковалем Олександром. Третє - за Ліщуком Сергієм (Жашків). Отже, що прикметно, у суперфіналі турніру в поєдинку зустрілися батько з сином - Галаї. В непростому поєдинку батько Микола Галай таки поступився синові Дмитру з рахунком 2:0.

Учасники турніру щиро вдячні родині Юхименків за надану фінансову допомогу для організації цікавого змагання.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Відбувся турнір з настільного тенісу пам'яті тренера Григорія Юхименка