Днями в Монастирищенському професійному ліцеї відбувся традиційний новорічний турнір з волейболу серед ветеранських команд «50+».

      До змагань долучилося 3 команди: професійного ліцею, «Ветерани» (Монастирище) та гості з Вінницької області – команда с. Нараївка. Перша гра відбулась між гравцями команди «Ветерани» та нараївцями. Зустріч закінчилась з рахунком 2:0 (25-23; 25-23) - на користь гостей. В другій грі зустрічалися команди профліцею та «Ветерани». Зустріч закінчилась з рахунком 2:0 - на користь професійного ліцею (25-17; 25-20). Відповідно, третя гра проходила між господарями ліцею та гостями.

У напруженій боротьбі перемогу та перехідний кубок вибороли монастирищани – команда Монастирищенського професійного ліцею. Фінал закінчився з рахунком 2:0 (25-23;26-24). Вітаємо спортсменів, що представляють профліцей, із заслуженою перемогою! 

Всі команди - учасниці нагороджені подяками за участь в турнірі. 
Крім того, з нагоди спортивного дійства, сьогодні подякою сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Монастирищенської РДА заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук нагородив директора Монастирищенського професійного ліцею Сергія Степановича Нетяжука - за сприяння у проведенні новорічного турніру з волейболу серед ветеранських команд «50+» та популяризацію здорового способу життя і розвитку спорту в районі. 

Ви тут: Home Укрпошта інформує Кубок з волейболу серед ветеранів