Уже традиційно, 14 січня, на Старий Новий рік щедрувальні колективи вітають працівників підприємств, установ та організацій району з новорічно-різдвяними святами. Такі привітання живлять в серцях людей вогник добра, взаємної поваги та любові.

Сьогодні, не зраджуючи доброму звичаю, до райдержадміністрації завітали щедрувальники ЗЗСО "Монастирищенська спеціалізована Монастирищенської спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів № 5».

Приміщення наповнилось атмосферою свята, дзвінкими колядками, щедрівками із побажаннями щастя та здоров’я, радості та достатку, злагоди та добра. З уст маленьких щедрувальників лунали побажання миру і щасливої долі для всіх нас та України.  Святковими обрядовими піснями діти привітали голову районної державної адміністрації  Олега Недогоду, трудові колективи районної державної адміністрації, районної ради з новорічними та різдвяними святами.

 У свою чергу,  Олег Федорович, щиро подякував школярам, побажав дітям миру, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій та вручив їм новорічні подарунки.

Усі присутні  подякували  гостям за щирі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають колядники та щедрувальники, обов’язково має здійснитися у Новому році.

  Також щедрувальники завітали і до підприємств, установ, організацій міста.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Зима прийшла і празничків привела