7 лютого 2019 року члени районної комісії з питань захисту прав дитини серед інших питань, включених до порядку денного  розглянули питання про виконання  попередніх рішень районної комісії. Зокрема, бабуся, яка є  опікуном своєї онуки, виконала  рекомендації з питань налагодження  сприятливого  психологічного клімату в родині  та  належних умов для виховання та розвитку  підопічної дитини.  Бабусі надано дозвіл на повернення  дитини з КЗ Центр соціально-психолонічної реабілітації для дітей у м. Умані. Родина опікуна залишається під соціальним супроводом РЦСССДМ.

Також на засіданні  прийнято  рішення  щодо надання  висновку органу опіки та піклування про підтвердження місця проживання  малолітньої дитини з матірю, для  її тимчасового  виїзду  замежі України, з метою оздоровлення  та  про  надання дозволу органу опіки та піклування на  укладання договору  розподілу спадкового майна від імені неповнолітньої дитини.

 Разом з тим,  члени комісії вирішили  перенести  на чергове засідання розгляд заяви жительки с. Нове Місто  про позбавлення  батьківських прав колишнього чоловіка відносно малолітньої дитини, у зв’язку із неявкою на засідання батька дитини. 

Ви тут: Home Новини району Розглянули питання про виконання попередніх рішень районної комісії з захисту дітей