Існує така думка: немає безталанних людей, є люди, що займаються не своєю роботою. Кожна людина, коли починає будь-яку справу, сподівається на успіх, але досягає його не кожний, а тільки той, у кого є хист до цієї справи, відповідні здібності, талант.

      Якщо Ви втратили роботу або Ваша професія не актуальна сьогодні на ринку праці, або так сталося, що не маєте професії і, як наслідок, не можете працевлаштуватися, у такому випадку фахівці державної служби зайнятості запропонують послуги з професійного навчання.

       Так,  на даний час  за направленням Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості до ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» успішно проходять навчання безробітні за професіями:електрогазозварник та продавець продовольчих товарів. Ці дві професії на даний час є найбільш  актуальними на ринку праці району. В навчальних групах об’єднались люди, які мають певну освіту та які зовсім без професійно-технічної освіти, але бажання працювати надихає їх на здобуття нової професії.

     В лютому місяці у 28 слухачів навчального закладу розпочинається виробнича практика, де вони зможуть свої теоретичні знання закріпити на виробництві і потім склавши іспити приступити до роботи.

      Сподіваємось, що кожен з них не пожалкує в подальшому про своє рішення у виборі професії.       

Ви тут: Home Новини району «Вчитись ніколи не пізно»