Днями  в концертній залі Монастирищенської дитячої музичної школи відбувся районний дитячий вокальний  конкурс української народної пісні «Чисте джерело».

      95 учасників з 11 – ти шкіл району взяли участь в конкурсі.

Учасники змагалися в чотирьох номінаціях:

спів української народної пісні без супроводу (acapella);

спів української народної пісні під акомпонемент музичного інструменту;

обробка української народної пісні під фонограму;

ансамблі.

Поважне журі складі:

викладача – методиста, викладача постановки голосу вищої категорії КВНЗ «Уманський гуманітарно – педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка» Кулічової С.М.,  викладача постановки голосу вищої категорії КВНЗ «Уманський гуманітарно – педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка» Цюри С.С., директора Монастирищенської ДМШ Подолянюк В.Г., керівника художнього Монастирищенського РЦКД Кудин О.О., завідуючої відділом народних інструментів та сольного співу, старшого викладача Загородньої О.А., викладача – методиста, викладача вищої категорії відділу народних інструментів та сольного співу Каплун Л.В. визначило переможців:

Номінація – спів без супроводу:

І – місце: Манько Марина (ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Цибулів керівник Яцик П.П.)

                 Яремчук Марія (школа – інтернат «Обдаровваність керівник Білець С.А.)

ІІ – місце: Ряба Любов (ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Леськове керівник Білець С.А.)

                     Свінціцька Софія (ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Івахни  керівник Яцик П.П.)

ІІІ – місце: Видаєва Ілона (БДЮТ керівник Стасюк Н.Ю.)

Номінація – спів під музичний інструмент:

І – місце: Григоренк Валерія (ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Цибулів керівник  Яцик П.П.)

                   Должікова Златослава (ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Івахни керівник Яцик П.П.)

ІІ – місце: Марчук Ірина (ДМШ викладач Загородня О.А.)

                    Мрига Альбіна (ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Цибулів керівник  Яцик П.П.)

ІІІ – місце: Коломієць Ангеліна (ДМШ викладач Загородня О.А.)

                      Мартиненко Даша (ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Цибулів керівник  Яцик П.П.)

Номінація – спів під фонограму:

Ган – прі: Корчовна Ліза (ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Коритня керівник Ліпський П.В.)

І – місце: Стасюк Вероніка (ДМШ викладач Бирко І.О)

                   Орендарчук Вікторія (ДМШ викладач Загородня О.А.)

ІІ – місце: Білець Андрій (ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Копіювата керівник Турмій А.П.)

                     Курій Ірина (ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Копіювата керівник Турмій А.П.)

ІІІ – місце: Ясентюк Вікторія ( ДМШ викладач Каплун Л.В.)

Номінація – ансамблі:

Ган – прі: Вокальне тріо (ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Коритня керівник Ліпський П.В.)

І – місце: Хорова група «Промінь», вокальний ансамбль старших класів

                                                         (ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Цибулів керівник Яцик П.П.)

ІІ – місце: вокальний ансамбль (ЗЗСО І – ІІІ ст. №1 ліцей «Ерудит» керівник Стасюк Н.Ю.)

                    квартет «Перлинки» (школа – інтернат «Обдарованість» керівник Білець С.А.)

ІІІ – місце: дует у складі Належитої Олени та Притули Тараса (ДМШ  викладач  Каплун Л.В.)

                     фольклорно – етнографічний ансамбль «Родослав» (БДЮТ керівник Стасюк Н.Ю.).

Всі учасники отримали дипломи за участь, грамоти за зайняті місця, кубки та символічні  подарунки від організаторів конкурсу.

Музичне вітання для  конкурсантів, гостей заходу, керівників колективів звучало у виконанні лауреатів Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів студентів КВНЗ «Уманський гуманітарно – педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка» тріо «Перлина».

Ви тут: Home Новини району Районний дитячий вокальний конкурс української народної пісні «Чисте джерело»