Одним із прикладів результативної роботи Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з працевлаштування внутрішньо переміщених осіб можна привести працевлаштування Скорової Ірини , яка переїхала до м.Монастирище з Донецької обл.

      Ірина, маючи вищу освіту, яку здобула у ПВНЗ «Європейський університет»за спеціальністю «Банківська справа» працювала менеджером з персоналу, інспектором з кадрів, менеджером з логістики.

Опинившись у складних життєвих обставинах, дівчина звернулася до районного центру зайнятості за допомогою в працевлаштуванні на новому місці проживання.

У центрі зайнятості безробітна отримала комплекс соціальних послуг служби зайнятості: відвідувала семінари з техніки пошуку роботи, розсилала своє резюме у підприємства та організації, але усі спроби знайти роботу були безуспішними. Після кількох невдалих спроб працевлаштуватися Ірина працювала на громадських роботах, де зарекомендувала себе відповідальною особою з великим бажанням працювати.

Згодом Ірині була запропонована вакансія начальника відділу кадрів «Монастирищенський машинобудівний завод»

На новому місці жінку задовольняли умови праці та розмір заробітної плати і, після успішного проходження стажування, вона була прийнята на роботу, де працює і донині.

Таким чином, професійний та кропіткий підхід спеціалістів Монастирищенської філії Черкаського обласного центру зайнятості сприяє тому, що колишні безробітні з числа вимушено переміщених осіб мають можливість адаптуватись в нових умовах та на новому робочому місці.

Ви тут: Home Новини району «Робота існує для тих, хто її шукає»