Людина краще засвоює інформацію в грі, в практиці, у взаємодії з друзями. В рамках акції «Випускник-2019», що направлена на формування у молоді установки навласну активність та самопізнання фахівцем з профорієнтації Олесею Борець та начальником відділу активної підтримки Монастирищенського районного центру  Жанною Розною розпочато проведення профорієнтаційних в тому числі інтерактивних заходів для учнів шкіл м. Монастирище.

      Пріоритетом у проведенні  профорієнтаційного заходу для 14 10-класників було визначено саме застосування ігрових технологій, що спрямовані на самостійний пошук істини та сприяють формуванню критичного мислення, ініціативи і творчості. В ході роботи була застосована та гра-акція «Ринок праці».

Такі зустрічі дають можливість учнівській молоді замислитися над  проблемою вибору професії, спонукають учнів до обміну думками, почуттями, емоціями, допомагають послідовно розкривати учням позитивні сторони вибору робочих професій, надають можливість побудови власної кар'єри та сприяють її розвитку.

Ви тут: Home Новини району «Моделювання майбутнього»