09 квітня під головуванням голови райдержадміністрації Олега Недогоди відбулося розширене засідання комісії райдержадміністрації з питань легалізації заробітної плати, оформлення трудових відносин та зайнятості населення, в якому взяла участь начальник Управління Держпраці в Черкаській області Олена Лазарєва.

Учасникими засідання були розглянуті шляхи спільної співпраці з питань дотримання суб’єктами господарювання району трудового і податкового законодавства.

Як наголошено на засіданні робочої групи, керівники суб’єктів господарювання мають своєчасно здійснювати виплату заробітної плати працівникам, а також не допускати використання праці без належного оформлення трудових відносин з працівниками.

Олена Миколаївна наголосила, що з метою посилення державного контролю за додержанням законодавства про оплату праці на Черкащині планово проводяться інспекційні відвідування суб’єктів господарювання з питань дотримання роботодавцями трудового законодавства. У разі порушення вимог нормативно-правових актів роботодавцю загрожує фінансова, адміністративна і кримінальна відповідальність.

Ви тут: Home Новини району Відбулося розширене засідання комісії райдержадміністрації з питань легалізації заробітної плати