«Теплі кредити» запрацювали на повну силу вже у всіх 4 державних банках, а попит на програму стрімко набирає обертів, досягаючи показників минулого року.

      Так, за останній тиждень ще близько 7200 родин скористалися державною програмою з утеплення житла, залучивши 96 млн грн на енергоефективні заходи. Це майже удвічі більше, ніж у попередній тиждень.

Зокрема, за тиждень видано:

o        близько 70 млн грн – на утеплення приватних будинків;

o        26 млн грн – для 65 ОСББ;

o        1,5 млн грн – на твердопаливні котли.

Як пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, показовим є те, що з кожним тижнем зростає кількість ОСББ, які готові утеплювати багатоповерхівки та робити життя мешканців комфортним і енергоефективним.

Так, за тиждень 65 ОСББ звернулися за співфінансуванням на енергоефективні заходи. Це у понад 4 рази більше, ніж у попередній тиждень, коли таких охочих до утеплення ОСББ було 14.

Один із важливих факторів, який стимулює ОСББ до участі у програмі, – це значний обсяг компенсації за «теплим кредитом», а саме – 40-70% в залежності від кількості субсидіантів у будинку.

Загалом, із початку дії програми у цьому році, лише за 5 тижнів, понад 12 тис. родин вже взяли участь у програмі та одержали в банках близько 250 млн грн «теплих кредитів».

Нагадуємо, що усі, хто бажає зменшити свої витрати на комунальних послугах, можуть взяти участь у програмі через Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк або Укрексімбанк.

За інформацією Урядового порталу

Ви тут: Home Новини району Ще понад 7 тис. родин отримали близько 100 млн грн «теплих кредитів» за тиждень