Відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», при районній державній адміністрації утворена постійно - діюча комісія з питань розгляду звернень громадян, що єконсультативно - дорадчим органом. Комісія створена з метою всебічного контролю за розглядом звернень громадян і вирішення порушених у них проблем, задоволення законних прав та інтересів громадян, підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, усунення недоліків у цій сфері.

Основною формою роботи  Комісії є засідання, які проводяться не рідше одного разу на місяць.

09 квітня відбулося чергове засідання комісії по розгляду звернень громадян під головуванням заступника голови райдержадміністрації Руслана Терещука за участі зацікавлених сторін.

За результатами комісії заявникам надано роз’яснення та рекомендації щодо вирішення порушених питань, також, Русланом Миколайовичем з даного питання надано окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Питання роботи із зверненнями громадян завжди  перебувають під постійним контролем, щоб оперативно вирішувати порушені проблеми 

Ви тут: Home Новини району Проведено чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян