Для узгодженого розгляду питань, що належать до компетенції райдержадміністрації, обговорення найважливіших напрямів її діяльності було створено колегію райдержадміністрації.

     Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Олега Недогоди відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації.

Перше питання колегії стосувалось роботи Центральної районної лікарні з питань покращення медичної допомоги населенню та зменшення захворюваності.

З другого питання стосовно профілактики правопорушень та злочинності в районі доповів головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, режимно-секретної роботита цивільного захисту Олег Семененко.

Про розвиток дошкільної освіти в районі до 2021 року інформувала начальник відділу освіти Тетяна Ганжала.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Олег Пелих ознайомив присутніх про підготовку до проведення весняно-польових робіт.

Начальник Монастирищенської   державної податкової  інспекції Уманського  управління Головного управління  Державної фіскальної служби  у Черкаській області Сергій Головченко довів до відома проект районної Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Монастирищенської ДПІ Уманського управління ГУ ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Монастирищенського району на 2019 рік. Також, податківець наголосив  сільським головам, що  до 1 травня повинні подати декларації одноосібники, які самостійно обробляють свої власні земельні наділи.

На завершення зустрічі начальник районного сектору ДСНС України у Черкаській області Сергій Говрас звернувся до представників місцевого самоврядування з проханням про допомогу з фінансуванням підрозділу.   Сергій Анатолійович коротко охарактеризував ситуацію із пожежною статистикою врайоні. Особливо він акцентував увагу на проблемності спалювання людьми сухої трави. Він зауважив, що підрозділ не має достатнього фінансування для витрат по пальному та ремонту пожежних автомобілів, щоб охопити весь район. У селах повинні бути організовані пожежно-рятувальні підрозділи для забезпечення мобільної пожежної охорони. Фінансування такого підрозділу може здійснюватися за рахунок членських внесків та доходів не заборонених законодавством.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

Ви тут: Home Новини району Проведено чергове засідання колегії районної державної адміністрації