Жителі Монастирищини вже звикли до повідомлень про відкриття водогонів в населених пунктах району. Такі події радують, адже проблема забезпечення людей питною водою  є головною, життєдайною. І в районі спільними зусиллями її вирішують.

Приємна подія відбулася в селі Халаїдове, тут  відкрили другу чергу водогону. На сьогодні в селі підключені 182 точки, це і сільські двори, і млин, обслуговуючий кооператив, школа, ФАП, сільська рада. Друга черга дасть можливість забезпечити водою ще 86 точок.

Жителі села щиро  вітали на святі гостей, які долучилися до  справи, надавали матеріальну допомогу, народного депутата України Антона Яценка, голову райдержадміністрації Олега Недогоду, голову районної ради Миколу Орендарчука, керівників сільгосппідприємств Михайла Возного, Миколу Риженка, хто займався питаннями будівництва, введення в експлуатацію, підрядника Миколу Плужника, бригадира Григорія Штельмаха. Подякували від усього серця, за народним українським звичаєм –  хлібом -сіллю. Так дякував сільській громаді за підтримку, розуміння і сільський голова Іван Омельченко.

Відкриття водопроводу показує, що об’єднання громади для спільної мети є єдиним шляхом для вирішення нагальних проблем. Саме такий варіант обирають  в багатьох населених пунктах району, а співфінансування залишається найбільш дієвим механізмом будівництва та реконструкції мереж.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Відкрили другу чергу водогону в с.Халаїдове