4 та 11 червня команду «ДЮСШ» Монастирище волею жеребу звела в четверть фінальних зустрічах з командою «СДЮШОР» Черкаси, яка, доречі, виступає у Чемпіонаті України серед дитячих команд (1 ліга).

Свою першу зустріч команда О.Каплуна провела на домашній арені стадіоні «Авангард» яку готує до домашніх зустрічей І.Каплун (директор) та Л.Парипса (помічник). У напруженій боротьбі перемогу з рахунком 1-0 здобули наші земляки.

11 червня на полі суперника в м. Черкасах юні футболісти провели матч відповідь протягом двох таймів точилась напружена боротьба. На першій хвилині матчу наші вихованці забили гол та перейшли на гру у контр випад. Дався в знаки важкий переїзд до Черкас. Нажаль перемогу втримати не змогли на останніх хвилинах матчу черкаські однолітки все таки забили м’яч, рахунок матчу 1-1 який за підсумками двох зустрічей вивів наших спортсменів до фіналу трьох в якому зустрінуться «Дніпро-80» Черкаси ФК «Черкаси» та «ДЮСШ» Монастирище. Фінальна частина відбудеться 18-20 червня (місце уточнюється).

Юні футболісти та їхні батьки дякують райдержадміністрації, районній та міській раді за підтримку у участі у змаганнях.

Особливу подяку діти висловлюють водієві автобуса Віктору Безелюку, який своїм професіоналізмом попри складну дорогу доставив дітей додому.

Ви тут: Home Укрпошта інформує Монастирищенські юнаки поборються за перше місце у Чемпіонаті Черкаської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезонів 2018-2019 у категорії U-15