http://monrda.gov.ua/index.php/adminposlugi

Штатний розпис працівників апарату райдержадміністрації

Штатний розпис працівників райдержадміністрації

Адреса Монастирищенської районної державної адміністрації:

19100, Черкаська область, м.Монастирище, вул.Соборна,121

тел./факс: (04746) 2-57-21, тел. 2-21-87

е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

п\п

           Назва установи

Керівник

Телефон

1

2

3

4

1.

Голова райдержадміністрації

Недогода Олег Федорович

 

Р. 2-57-22

2.

Перший заступник голови РДА

 

 

  3.

Заступник голови РДА

Терещук Руслан Миколайович

 

Р. 2-24-45

 

  4.

Керівник апарату РДА

Темченко Галина Володимирівна

Р. 2-24-38    

  5.

Секретар голови

 

Р. 2-57-22

Відділ організаційної роботи та з питань управління персоналом

  6. 

Начальник відділу

Полонський Олександр Сергійович

 

Р. 2-13-82

 

  7.

Головний спеціаліст

Літвін Лариса  Миколаївна

 

Р. 2-13-82

   8.

Головний спеціаліст

Денісова Наталія Михайлівна

Р. 2-13-82

Відділ документообігу та контролю

 9.

Начальник відділу

Кузьменко Любов Олександрівна

 

Р. 2-57-21,

Ф.2-57-21

 

 10.

Головний спеціаліст

Подолянюк Марина Олександріна

 

Р. 2-57-21

 11.  Головний спеціаліст

Дзюба Галина Петрівна

 

Р. 2-57-24

Головний спеціаліст - юрисконсульт

12.

 

Поліщук Ольга Володимирівна

 

Р. 2-53-12

 

Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату РДА

13.

Начальник відділу

Шудра Валентина Іванівна

 

Р. 2-18-31

 14.

Головний спеціаліст

 Войтенко Алла Михайлівна  Р. 2-18-31

15.

Прибиральник службових приміщень

Шевчук Наталія Олексіївна

 

 Р. 2-16-93

 

Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи

 16.

  Фесенко Вікторія Олександрівна

 Р. 2-16-93

Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту апарату РДА

 17.

 

Семененко Олег Леонідович

 

Р. 2-16-93

Відділ з питань регіональної та інформаційної політики, зв’язків із засобами масової інформації апарату РДА

 18.

Начальник відділу

Семененко Світлана Василівна

 

Р. 2-59-30

 

 19.

Провідний спеціаліст

Мельник Руслан Миколайович

 

Р. 2-59-30

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату РДА

 20.

Начальник відділу

Герасимчук Наталія Вікторівна   

Р. 2-17-48

21. 

Головний спеціаліст

Будьомко Валентина Григорівна

 

Р. 2-17-48

Центр з надання адміністративних послуг апарату РДА

22.

Завідувач сектору – адміністратор 

Жук Олександр Васильович            

 

Р. 2-57-08

23.

Адміністратор

  Кайда Галина Володимирівна

 Р. 2-57-08

Сектор у справах сім`ї, молоді та спорту РДА

24.

Начальник сектору

Каплун Олександр Іванович

 

Р. 2-15-34

25.

Спеціаліст 

 

 

Р. 2-15-34

 Сектор регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА

26.

Начальник сектору

Шудра Сергій Сергійович

 

Р. 2-12-71

 

27.

Спеціаліст

Огнєва Ольга Дмитрівна

 

Р. 2-12-71

 

Відділ економічного розвитку та житлово-комунального господарства РДА

28.

Начальник відділу

Баранюк Юрій Миколайович        

   Р. 2-18-01    

29.

Головний спеціаліст

Шевцова Оксана Богданівна

Р. 2-13-33

30. Головний спеціаліст Грабовський Роман Володимирович Р. 2-13-33

31.

Провідний спеціаліст

Миронюк Олена Миколаївна

 

Р. 2-18-01

 32.  Державний реєстратор  Махобей Оксана Миколаївна  Р. 2-57-12
 33.  Державний реєстратор  Василенко Олександр Володимирович  Р. 2-57-12

 

РЦСССДМ

34.

Директор центру

 

Підлісна Ася Миколаївна

 

Р. 2-35-94

35.

Начальник відділу соціальної роботи

Кучер Олександр Володимирович

Р. 2-35-94

 

Служба у справах дітей РДА

36.

Начальник служби

 

Редька Людмила Миколаївна

096-349-51-01

Р. 2-10-35

37. 

Головний спеціаліст

Бабій Ірина Григорівна

 Р. 2-10-35
38. 

Головний спеціаліст

Протопопова Тетяна Анатоліївна

 Р. 2-10-35

Архівний сектор

39.

Завідувач сектору

Шевчук Оксана Олексіївна

067-270-47-27

Р. 2-21-65

Фінансове управління

41.

В.о.начальника управління

 

Кошовий Олег Петрович

Р. 2-24-67

 

42.

Заступник начальника управління

Недогода Оксана Михайлівна

Р. 2-16-69

 

43.

Приймальня

Собченюк Любов Петрівна

 

Р. 2-24-67

Відділ освіти РДА

44.

Начальник

 

 Ганжала Тетяна Степанівна

 

Р. 2-17-76         Р. 2-51-26

45.

Головний спеціаліст

Залозна Неля Ромуальдівна

 

Р. 2-52-56

46.

Секретар приймальні

 

 

 

Р. 2-17-76

Відділ культури і туризму РДА

47.

Начальник відділу

 

Кудин Юрій Миколайович

Р. 2-17-08

48.

Спеціаліст І-ї катагорії

 

Бевз Алла Іванівна

 

Р. 2-15-68

 

Відділ агропромислового розвитку РДА

49.

 

Начальник відділу

 

Пелих Олег Миколайович

067-495-75-57

Р. 2-19-66

Д. 2-12-75

50.

Заступник начальника відділу

 

 

Р. 2-18-73

51.

Головний агроном відділу АПР РДА

Янчук Василь Михайлович

0674750143

Р. 2-18-73

 

Управління соціального захисту населення РДА

  52.

Начальник управління

 

Орендарчук Петро Михайлович

096-848-57-70

Р. 2-23-35

Р. 2-12-35

  53.

Заступник начальника управління

 

Р. 2-18-00

 

Вы здесь: Home Відкриті дані