Для громадськості

 Прийом громадян проводиться за адресою:

вул. Соборна,121, Монастирищенська районна державна адміністрація, 
Телефон для довідок: 2-57-21, email:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Прізвище,ім’я по батькові

Посада

Дні прийому

Години прийому

Миклащук Ігор Миколайович

 Голова районної державної адміністрації

Другий вівторок місяця

Четвертий понеділок місяця

За окремим графіком

10.00-13.00

10.00-13.00

Виїзні прийоми

Терещук Руслан Миколайович

Заступник голови районної державної адміністрації

Перший четвер місяця

Третій четвер місяця

За окремим графіком

10.00-12.00

10.00-12.00

Виїзні прийоми

     Темченко Галина                      Володимирівна

Керівник апарату районної державної адміністрації

Перша середа місяця

Третя п'ятниця місяця

За окремим графіком

10.00-12.00

10.00-12.00

Виїзні прийоми

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються працівниками Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

Для громадян України, які перебувають за кордоном, 
номер телефону урядової «гарячої лінії»:

+38 (044) 284-19-15 (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку).

Громадяни також мають можливість подати електронне звернення до органів виконавчої влади через веб-сайт Урядового контактного центру: www.ukc.gov.ua

 Подати електронне звернення

Для громадян з порушенням слуху забезпечено можливість 

звернутися на урядову «гарячу лінію» 1545 із пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями), скаргами, адресованими органам виконавчої влади за допомогою Skype-зв’язку за таким іменем:

Урядова гаряча лінія 1545-1

Урядова гаряча лінія 1545-2

Урядова гаряча лінія 1545-3

(Режим роботи: з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю до 16:45.

Субота і неділя, святкові дні – вихідні).  

Працюють:

«гаряча лінія» для підприємців

0-800-503-045

(Режим роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п’ятницю до 16:45. У вихідні, святкові дні та у неробочий час дзвінки на «гарячу лінію» для підприємців за бажанням заявника

переадресовуються на урядову «гарячу лінію»);

«гаряча лінія» для кандидатів на посади фахівців з питань реформ

(044) 284-19-64

(Режим роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.    Також можна звернутись на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

На базі Урядового контактного центру цілодобово працює спеціалізована «гаряча лінія»  з питань корупційних діянь у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах, на яку можна звернутися за номерами телефонів 1545, +38 (044) 284-19-15 (для громадян України, які перебувають за кордоном), а також через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua

 

Про надходження запитів на публічну інформацію

 

   Правове забезпечення права на доступ до публічної інформації є однією з найважливіших гарантій становлення будь-якого демократичного суспільства.

9 травня 2011 року в Україні набрав чинності Закон України "Про доступ до публічної інформації", створений передумовою нової співпраці влади з громадянином, заснованої на взаємній довірі. Право на доступ до публічної інформації є конституційним правом людини, передбаченим і гарантованим статтею 34 Конституції України.
  Доступ до публічної інформації в Монастирищенській райдержадміністрації організовує відділ з питань регіональної та інформаційної політики, зв'язків із засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, номер телефону (04746) 2-57-21, адреса  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


  Для подання запиту до органу виконавчої влади у письмовому вигляді, слід зазначити: - прізвище, ім’я, по батькові, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер телефону запитувача;

  • вид, назва, реквізити, зміст документа, що запитується;
  • загальний опис інформації, що запитується;
  • вказати вид подачі відповіді на запит (поштою, факсом, електронною поштою);
  • дата запиту, підпис.

У разі відсутності певних реквізитів, надсилається відмова у задоволенні запиту на підставі ч.1 ст. 22 Закону.
Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених Законом.
       Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя. Тобто, якщо інформація є конфіденційною,таємною чи службовою, то запитувачу направляється відмова у отриманні інформації.

Закон України “Про доступ до публічної інформації “

Указ Президента України “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 583 Питання виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади

Розпорядження обласної державної адміністрації від 18 липня 2011 року №230 ”Про забезпечення доступу до публічної інформації в облдержадміністрації ”

читати далі

Дочірні категорії

Ви тут: Home Для громадськості