В населених пунктах, на узбіччях доріг району та на межах полів відбувається значне забур’янення і є загроза поширення амброзії полинолистої на значні території. А зарості амброзії на придорожніх смугах та на припольовій території є джерелом для заселення полів насінням цього буряну на довгі роки.

       Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,Закону України«Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» громадяни, підприємства, установи та організації зобов'язані утримувати в належному стані об’єкти що перебуваютьу їх власності або користуванні,а такожвизначені правилами благоустрою території населеного пункту та прилеглу до цих об’єктів територію. Боротьба з бур’янами, в тому числі з амброзією полинолистою, обов’язок кожного громадянина.    

       Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації в Монастирищенському районі закликає населення району, голів міської, селищної та сільських рад, керівників агроформувань до плідної співпраці по знищенню амброзії та інших бур’янів на засмічених ділянках.

       Звертаємось з проханням до керівників підприємств, організацій всіх форм власності та інших землекористувачів провести необхідні заходи по знищенню бур’янистої рослинності. Лише спільними зусиллями ми зможемо призупинити розповсюдження амброзії полинолистої. Не можна стояти осторонь, бо знищення амброзії збереже здоров’я людей, і чистоту довкілля.

         Нагадуємо мешканцям приватного сектору, власникам та орендарам земельних ділянок про адміністративну відповідальність за порушення фітосанітарного законодавства.

Ви тут: Home Сільське господарство Прийміть посильну участь