Наразі Державним агентством водних ресурсів України ведеться робота по коригуванню Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення річки Дніпро на період до 2024 року.Мета Програми полягає у забезпеченні захисту громадян, сільських населених пунктів, виробничих об’єктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод, мінімізації заподіюваних збитків. Наслідком затоплення і підтоплення земель є заболочення ґрунтів, змив гумусового шару, замулення верхнього горизонту неродючими алювіально-делювіальними наносами, вимивання корисних мінеральних солей, мікроелементів з продуктивного шару ґрунту та інші негативні явища.

І в районі ведеться відповідна робота.     Одним із заходів розділу ІІІ. «Захист сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод та комплексного протипаводкового захисту» є реконструкція гідротехнічної споруди ставу на р. Гірський Тікич, в с.Івахни Монастирищенського району (в тому числі розробка проектно-кошторисної документації).

Ви тут: Home Сільське господарство Робота по коригуванню Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства