Новини району

      Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

      На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2018 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

читати далі

      З жовтня 2018 року стартувало оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, яке проводиться з метою визначення якості виконання державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», завдань, а також для прийняття рішення щодо преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні  державних службовців.

читати далі

      Країна знань простягається так далеко, що годі побачити її межі. Лише півоберта чарівного ключика – і безкінечний світ цікавого розкривається перед тобою. Таким ключиком є КНИГА! Книга сприяє розширенню світогляду дитини, всебічному, гармонійному розвитку маленького школяра.

читати далі

      Щороку 01 грудня вся світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день світ висловлює скорботу за тими, хто пішов з життя, підтримує тих, хто інфікований ВІЛ.

      Питання протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в нашій державі є одним з пріоритетних напрямів державної політики у сфері охорони здоров’я і соціального розвитку та предметом міжнародних зобов’язань.

читати далі

Шановні працівники прокуратури!

      Сердечно вітаю Вас зі святом - Днем працівників прокуратури.

      Вам – досвідченим правникам, людям честі, обов’язку та відповідальності за доручену справу  належить нелегка, але надзвичайно необхідна місія забезпечення законних прав та  інтересів громадян, суспільства та держави.

читати далі

Дорогі громадяни!

      Щороку в останню суботу листопада у пам’ять та серце кожного з нас приходить страшний гість – це спогад про нелюдські злочини, які позбавили життя мільйони українців.

      У цей день душу нашої неньки України обпікає нестерпний біль, а на її очах тремтять сльози.

читати далі

       Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Великий голод 1932-1933 років в Україні забрав життя від 7 до 10 мільйонів невинних людей, на Монастирищині – близько  8 тисяч…

читати далі

Дорогі монастирищани!

              Україна і світ вшановують пам’ять жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років.

Ця трагічна сторінка ятрить незагоєною раною в історії нашого народу. Ця пам’ять сприяє суспільній злагоді та порозумінню між людьми, об’єднаними спільним болем минулого і надією на майбутнє.

читати далі

      Остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. Вшановуючи тих, хто загинув у страшні роки, Монастирищенська центральна районна бібліотека підготувала і провела ряд заходів.

      Година жалоби «І пам’яті свіча не згасне…» була проведена для здобувачів освіти професійного ліцею.

читати далі

      У рамках інформаційної кампанії до 87-х роковин Голодомору Український інститут національної пам’яті підготував нову книгу «Пам’ять роду».  Це 16 історій родин, які пережили геноцид 1932-1933 років.

читати далі

      За тиждень на Монастирищині на CОVID-19 захворіло 40 осіб

97 зразків ще перебуває в обробітку!

В період з 20 по 27 листопада на Монастирищині на COVID-19 захворіло 40 осіб.

читати далі

      Ці слова хоч і споріднені між собою, але дуже лихі і страшні, та все ж таки історія та суспільство поєднали їх в одне. В жорстоке та страшне слово, голодомор, яке пережив наш нарад.

      Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодний Мор, який забрав життя мільйонів наших земляків.

читати далі

      Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями, щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з умовами праці, актуальними вакансіями, більш детально з’ясувати умови та особливості праці.

читати далі

      Уряд за ініціативи Президента України Володимира Зеленського вже розробив програми підтримки людей і бізнесу та готовий до роботи з Парламентом, щоб вони запрацювали повною мірою. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 25 листопада.

читати далі

Ви тут: Home Новини району