10 березня заступник  голови районної державної адміністрації, голова комісії з питань захисту прав дитини – Руслан Терещук, провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті  питання щодо  доцільності  позбавлення батьківських прав батьків відносно малолітніх  дітей, щодо визначення способу участі у вихованні малолітньої дитини та порядку побачень із нею, щодо продовження терміну перебування малолітньої дитини в спеціалізованому закладі. Також на засіданні були затверджені та переглянуті індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування.

        Із питаннями порядку денного, які було попередньо ретельно вивчено працівниками служби у справах дітей, членів комісії ознайомив начальник служби – Людмила Редька. 
         За результатами засідання комісії по кожному питанню було прийнято конструктивні рішення, які спрямовано на захист прав та законних інтересів дітей та взято на особистий контроль, до їх повного виконання.Ви тут: Home Новини району Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації