З метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, з 2008 року започатковано проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).

      Конкурс проводиться в номінаціях:

      «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки);

     «Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

 

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення І туру Конкурсу з дня опублікуванняоголошення в газеті такі документи:

- заяву про участь;

- копію особової картки державного службовця;

- подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;

- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

За інформацією щодо участі у І турі Конкурсу необхідно звертатися до оргкомітету з проведення І туру.

          За методично-консультативною допомогою з питань участі в Конкурсі  звертатися за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна,121, райдержадміністрація, відділ організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації, тел. 2-13-82.

Ви тут: Home Новини району ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році