Днями в Українському домі міста Києва відбувся Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior, що проходив в рамках фестивалю «ROBO first- більше ніж роботи!».

      71 команда FIRST LEGO League Junior (6-10 років) змагалася у презентації дитячих інноваційних проектів таLEGO– моделей на тему «Світ тварин».Змагання проводились у чотирьох номінаціях:номінації заLEGO– модель;номінації за дослідження;номінації за презентацію;номінації за основні цінності. Кожна з даних номінацій була розподілена ще на три, тобто в загальній кількості - 12 номінацій.

 

Команда учнів початкових класів спеціалізованої школи №5 «Жваві шарнірчики» на чолі з тренерами Рябоконь Т. М. та Луговою О. Н. отримали перемогу у номінації «Ефектна презентація». Цій перемозі передувало більш ніж півроку ретельної, наполегливої праці дітей та тренерів. Почали зі створення спільного проекту учасників команди та учнів початкових класів «Бджілка – мешканка планети Земля». Зібравши різносторонню інформацію про бджолу, розпочали пошуки тварини, яка співіснує у довкіллі бджілки Ельзи. Нею стала овечка Габбі (саме так діти назвали головних героїв проекту).

Головна ідея проекту «Вбережемо бджілку – збережемо довкілля» відображалася у постері. Наступний етап - виготовлення рухомоїLEGO– моделі, яка теж розкривала суть роботи в рамках Сезону «Світ тварин». Далі слідувало створення паспорта команди «Жваві шарнірчики» , та підготовка презентації проекту.

Під час фестивалю «Жваві шарнірчики» представили своюLEGO– модель, Постер команди, Паспорт та презентували проект «Вбережемо бджілку – збережемо довкілля». Судді відмітили переваги командного Постера та Проекту, оригінальність їх подання, адже команда яскраво намагалась донести головну ідею: чим більше буде неораних земель, тим більше буде площі для розведення овець і довкілля для бджоли. Діти виявляли неабиякий інтерес до робіт інших команд. Відкривали для себе нове, цікаве, пізнавальне, дізнавалися як інші учасники фестивалю працювали протягом сезону, адже виконання поставлених завдань спонукало не лише до змагань, а й до спілкування та дружелюбності. Зокрема,під час реєстрації, кожна команда отримала невеличку книжечку «Паспорт команди», у якій наведено перелік цікавих і веселих завдань, що потрібно було виконати під час турніру. Команда «Жваві шарнірчики» справилась із завданнями і отримала приз – цікаву гру.

ФестивальFIRSTLEGOLeagueJunior— це подія, де творчі діти мають змогу проявити себе. А ще — знайти новий напрямок розвитку, познайомитися з однодумцями, виграти конкурси.

Ви тут: Home Новини району Команда Лего Юніорів з Монастирищини отримали нагороду на фестивалі FIRST LEGO League Junior