Відповідно до постанови Верховної Ради України сьогодні вперше відзначався День українського добровольця.

      14 березня, учні шкіл Монастирищини, вийшовши на площу Героїв Майдану з жовтими й синіми кульками, організували флеш моб «Борітеся – поборете!».Таким чином,  учні висловили своє прагнення до єдності та миру в Україні.

 

З вітальним словом до учасників заходу звернулися голова райдержадміністрації Олег Недогода, учасник АТО, доброволець Дмитро Діденко. У своєму виступі Олег Федорович  відзначив, що День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.  З перших днів збройного опору загарбникам, пліч-о-пліч з силовими структурами держави стояли добровольчі батальйони, і ворога було зупинено.Сьогодні більшість добровольців вже в одностроях українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вони вкотре доводять, що не можливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя. У цей день ми бажаємо їм  здоров’я, життєвого благополуччя, витримки у складних ситуаціях, мудрих рішень та нових звершень.
         Захід завершився,  майдан майорів жовтими та синіми кольорами. Цим дійством молодь  проявила патріотичне бачення нової, вільної, незалежної і неділимої України.

 

Ви тут: Home Новини району Учні шкіл Монастирищини організували флеш-моб до Дня українського добровольця