15 березня  в Монастирищенській райдержадміністрації відбулося  чергове засідання комісії з питань забезпечення сплати платежів до бюджетів та відрахувань до пенсійного фонду, протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати та легалізації зайнятості населення за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників ДФС, Пенсійного фонду,  Центру зайнятості, управління Держпраці.

       На засідання  запрошено керівників  ТОВ «Рапід», ТОВ «Монастирище Агробудсервіс» стосовно  виплати заробітної плати працюючим менше законодавчо встановленого мінімального розміру відповідно до  проведеного аналізу поданої звітності по єдиному соціальному внеску за січень  2017 року   Уманською ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області.    Заслухано керівника сільськогосподарського підприємства ПП «Дніпро» стосовно розрахунків з орендної плати за  земельні частки  ( паї)  з  їх власниками у  2016 році   та перспективи збільшення відсотка при розрахунках у 2017 році.    

     За результатами засідання прийнято  рішення  продовжити проведення заходів з питань детінізації заробітної плати та легалізації зайнятості населення. Наступне засідання провести відповідно до визначеного  порядку.

Ви тут: Home Новини району Відбулося чергове засідання комісії з питань детінізації заробітної плати та легалізації зайнятості населення