Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів, 15 березня, проведено день регіону  в селах  Сарни та  Попудня, в якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації  Руслан Терещук,  начальник відділу організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації  Олександр Полонський, начальник відділу  культури і туризму РДА Юрій Кудин, завідувач сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА Сергій Шудра, спеціаліст райвійськкомату Андрій Бойченко .

 

В   Сарнах  учасники поїздки побували в сільському будинку культури, амбулаторії,  відвідали  заклади торгівлі. Проведено бесіди з працівниками виконкому сільської ради та перевірено документи виконкому, відзначено підготовку   необхідних документів з військового обліку громадян села. Відбулася  зустріч з активом та мешканцями села, щодо проблемних питань, які їх турбують. Надано відповіді щодо  призначення субсидій, пільг та соціальних гарантій демобілізованим воїнам АТО та їх родинам. Проведено консультацію з питань заповнення електронних декларацій посадовими особами місцевого самоврядування та депутатами місцевої ради, звернуто  увагу сільського голови  на роботу щодо направлення військовозобовязаних  на медичну комісію.

В селі Попудня  проведено прийом громадян та відвідано  будинок культури, дитячий садок та заклади торгівлі. Відмічено роботу виконкому сільської ради з питань  наведення благоустрою на території населених пунктів. Надано допомогу виконкому сільської ради з питань ведення військового обліку відповідних категорій населення  та консультації з приводу заповнення електронних декларацій. 

Руслан Миколайович поінформував про підсумки наради  за участю голови ОДА Юрія Ткаченка з питань направлення військовозобов’язаних для проходження строкової служби.

Ви тут: Home Новини району День регіону в селах Сарни та Попудня