З кожним роком дедалі більше людей вивчають англійську мову – мову міжнародного спілкування. Англійська відкриває вікно у новий світ – світ іншої культури, сприяє  доступу  до світових економічних,  соціальних та освітніх можливостей.

      В Монастирищенській  районній бібліотеці діє англійський клуб, який засновано спільно з волонтерами Корпусу Миру Крістіною і Джеймесоном Еш. Організатори клубу популяризують вивчення англійської мови у  форматі вільного спілкування, гри,  що позитивно впливає на формування мотивації вивчення цієї мови, закріплення вже набутих знань.

 

      Бажаючи збагатити фонд районної бібліотеки дитячими, підлітковими книгами на англійській мові Крістіна та Джеймесон звернулись в американську благодійну організацію «DARIENBOOKAIDPLAN, Inc» з проханням надіслати такі потрібні книги в Україну.      Ці книги були отримані і передані волонтерами директору бібліотеки Валентині Григораш. Ті, хто вже оволодів азами англійської скоро зможе прочитати дитячі  ілюстровані книжечки та книги для дорослих на англійській мові в районній бібліотеці. Читання англійських книг позитивно впливає на засвоєння матеріалу, збагачує мовний багаж та розумові здібності дитини. Тож запрошуємо всіх бажаючих здійснити крок назустріч майбутньому - вивчати англійську мову – мову європейського світового  простору, нових друзів та зустрічей.

 

Ви тут: Home Новини району Англійські книги – в подарунок