17 березня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Руслана Терещука  відбулося засідання Координаційної ради з питаньпрофілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх.

      Про стан злочинності та правопорушень серед неповнолітніх в районі за 2016 рік поінформував старший інспектор ювенальної превенції Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП  Василь Музиченко.

      Про роботу з сім`ями,  діти яких перебувають на обліку   Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області доповів начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Олександр Кучер. Про роботу з учнями, схильними до правопорушень  інформував заступник директора Монастирищенського професійного ліцею  Сергій  Павлученко.                                                       

        За результатами засідання дано доручення відповідним службам активізувати проведення у навчально-виховних закладах району профілактичних заходів для учнів (лекції, бесіди, круглі столи) та інформаційну роз’яснювальну роботу серед батьків з метою попередження негативних явищ у дитячому середовищі; спільно з відповідними службами проводити профілактичні рейди «Діти вулиці»,  «Підліток», за підсумками яких вживати заходів щодо притягнення до адміністративної відповідальності батьків, посадових та інших осіб винних у порушенні прав дітей.

Ви тут: Home Новини району Відбулося засідання Координаційної ради з питань профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх