17 березня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Олега Недогоди із начальником Шевченківської дирекції залізничних перевезень Миколою Малинкою та начальником станції «Монастирище» Олександром Гедзуном.

      Регіональна філія «Одеська залізниця», керуючись чинним законодавством України забезпечує безкоштовний проїзд та проїзд зі знижкою вартості окремих категорій громадян Монастирищенського району Черкаської області з оформленням пільгових квитків, що забезпечує їх достовірний облік.

 

      За підсумками 2016 року по Монастирищенському районі перевезено 951 пасажир окремих категорій громадян на суму 16,01 тис. грн., з яких відшкодовано 10,00 тис.грн. за рахунок  кошів місцевого бюджету, що склало 62,5% від загальної суми наданих послуг. Микола Іванович подякував керівнику району за розуміння і співпрацю у 2016 році, за  часткове відшкодування втрат доходів від пільгових перевезень та виразив надію на  подальше продовження плідної роботи у 2017 році.

      Учасники зустрічі обговорили шляхи вирішення проблемних питань ,щоб не допустити відміни курсування приміських поїздів у графіку руху поточного року, відміни зупинок поїздів на платформах.

Ви тут: Home Новини району Відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації...