Днями в дитячій бібліотеці відбувся ІІІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2017», в якому взяли участь 15 учнів 6 – 7 класів шкіл міста та району.

      Це активні читачі районної дитячої бібліотеки, шкільних та сільських бібліотек: спеціалізованої ЗОШ №5; ЗОШ «Ліцей «Ерудит»; школи-інтернат «Обдарованість»; ЗОШ №2; бібліотек: с.Аврамівки, с.Летичівки, с.Цибулева.

               Учасники конкурсу представили журі розповідь про свою улюблену книгу, відповіли на запитання членів журі, проявляючи, свою ерудицію, артистизм, креативність.

В результаті чесного змагання журі визначили 2-х переможців, які здобули почесне звання «Суперчитач району». Ними стали учениці спеціалізованої ЗОШ №5 – Проценко Вікторія 7 клас та Мельничук Юлія 6 клас, вони і поїдуть до м.Черкаси в обласну дитячу бібліотеку на заключний  IV(обласний) етап конкурсу і спробують вибороти звання «Суперчитач області 2017» та головний приз конкурсу – поїздку до міста Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія – 2017».

 

Ви тут: Home Новини району Всеукраїнський конкурс «Книгоманія – 2017»