Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення робочих зустрічей з роботодавцями. Це один з найдієвіших способів підбору роботодавцю  претендентів на роботу.    

      Так, днями, директор Монастирищенського районного центру зайнятості Володимир Левадський провів робочу зустріч з представником територіального управління Національної поліції щодо напрацювання спільних дій з добору претендентів на службу в поліції.  

      У ході зустрічі, старший інспектор сектору кадрового забезпечення Уманського відділу поліції  ГУНП в Черкаській області, Юрій Іщук, повідомив про наявні актуальні  вакансії: 10 – інспекторів сектору реагування патрульної поліції та  5 – поліцейських сектору реагування патрульної поліції.  

  Фахівцями центру зайнятості запропоновано провести День поліції з метою проведення спільних інформаційних заходів, спрямованих на залучення зареєстрованих безробітних на службу в поліції, який відбудеться 24 березня 2017 року в 11-00 в актовому залі Монастирищенського РЦЗ.

    В приміщенні центру зайнятості заплановано створити  інформаційний куточок, та розмістити оголошення щодо умов проходження служби в поліції, рекламно-агітаційні матеріали, зокрема буклети, плакати, та перелік посад тощо.

Ви тут: Home Новини району Робоча зустріч з представником територіального органу Національної поліції України