Питання ремонту доріг чи не найболючіше на сьогодні по всій країні. В нашому районі воно на постійному контролі влади. Так у 2016 році відремонтовано  дороги загального користування місцевого  значення Попудня – Сарни загальною площею 826м2;   Івахни - Лукашівка – Тарасівка загальною площею 1582м2;  ст.Монастирище - Кн.Криниця;  ст.Монастирище – Коритня, на загальну суму 781,008 тис.грн.  Ці кошти були виділені з місцевих бюджетів відповідних сільських рад та районного бюджету.

       В цьому році також передбачено проведення робіт з поточного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

      З  цього приводу   22 березня голова райдержадміністрації Олег Недогода спільно із завідувачем сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури Сергієм  Шудрою провів виїзну робочу зустріч з сільськими головами Шарнополя, Зюбрихи, Зарубинців, Княжиків, селищним  Цибулева.

       Під час зустрічі  йшла розмова про стан дорожнього покриття та першочергові заходи щодо проведення ямкового ремонту на дорогах загального користування місцевого значення Цибулів-Шарнопіль-Зюбриха-Зарубинці-Княжики. Обговорили питання співфінансування робіт з районного, місцевих бюджетів, спонсорських коштів. Голови підтримали таку пропозицію і дане питання буде винесене на розгляд сесій. Необхідність ремонту підтвердив і жвавий рух транспорту ( за хвилин 30 проїхало більше 10 автомобілів). Та і студентів зустрічати не доведеться аж в Цибулеві, адже при відремонтованій дорозі  поліпшиться автобусне сполучення.

       Говорили і про ремонт інфекційного відділення ЦРЛ на основі співфінансування з усіх рівнів бюджетів.

       Олег Федорович наголосив на необхідності оперативного вирішення даної проблеми, оскільки безпека руху на дорозі та попередження виникнення аварійних ситуацій є головним завданням на сьогодні.

   За результатами зустрічі  він  дав доручення обстежити стан дорожнього покриття  доріг для оцінки їх технічного стану та визначення необхідного фінансування для виконання ямкового ремонту на дорогах.

Ви тут: Home Новини району Голова райдержадміністрації провів виїзну робочу зустріч…