Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення дня відкритих дверей у роботодавця. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю – необхідних працівників.    

   Так, днями  Монастирищенським районним центром зайнятості було проведено презентацію роботодавця ФОП Гончарук Іван Іванович (магазин «Оптовик»).

      У ході зустрічі присутні ознайомилися із історією становлення підприємницької діяльності Івана. Свій бізнес розпочав ще будучи школярем, продавав разом з батьком велосипеди, мопеди - розповідає підприємець. Після закінчення школи навчався в  Київському університеті ринкових відносин за спеціальністю маркетолог, мене зацікавила саме оптова торгівля, доставка товарів до клієнта, - говорить Іван. -  Причому товарів якісних і порівняно недорогих.

    Продовжив навчання в  Київському університеті  технологій та дизайну. Постійно читав сучасну літературу, вивчав зразки європейської організації торгівлі.

    Кілька років тому відкрив магазин «Оптовик» у Монастирищі, поступово це стало бізнесом всієї родини, мережу розширили і в інших населених пунктах України : Тетіїв, Ставище.

   Іван Гончарук належить до тих, хто «створив себе сам»,  покладаючись на власний величезний ентузіазм, силу волі, вміння діяти оперативно і чітко, прораховувати всі ризики і неодмінно вчитись. Його розповідь учасникам зустрічі - а це в основному молоді люди, котрі нині перебувають на обліку в центрі зайнятості у пошуках роботи - це і досвід, і приклад того, як при всіх складнощах потрібно діяти. В ході зустрічі у багатьох виникало чимало питань, і дуже приємно, що молодий підприємець говорив про все щиро і відверто, радив як за всяких  обставин  діяти і досягати мети.

        В заході взяло участь 16 безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, ФОП Гончарук Іван Іванович, працівники центру зайнятості: директор  Володимир Левадський, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Гусєва, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями  Віта Рибчинецька.

       Результатом заходу стала домовленість  про стажування на даному підприємстві з подальшим працевлаштуванням. В зв’язку з тим, що нещодавно у підприємця створено нове робоче місце, запропоновано подати заяву на відшкодування єдиного соціального внеску.

Ви тут: Home Новини району Побачити, почути, навчитись і… спробувати самому!