Хореографічний колектив музичної школи «Асорті» під керівництвом Тетяни Штойка взяв участь та здобув призові місця у I Міжнародному фестивалі – конкурсі вокального та хореографічного мистецтва «7 чудес дитинства», що відбувся 25 та 26 березня в м. Києві у торгівельно – розважальному комплексі «Мармелад».

     В заході такого масштабу взяли участь більше 50-ти колективів та солістів-виконавців– а це майже  900 учасників з усіх куточків нашої країни та ближнього зарубіжжя. Рівень учасників в  танцювальному жанрах оцінювався членами журі  по трьох вікових категоріях: молодша, середня та старша групи. 

Незважаючи на досить непрості умови перебування, пов’язані з великою кількістю учасників, більшість з яких виступили у перший конкурсний день,  та незважаючи на пізній час виступів (близько 20 год. вечора) усіх трьох груп нашого колективу, «Асорті» здобув три призових місця!

 

II місце – молодша група, танцювальна композиція «Шукачі»,
II місце – середня група, танець «Пригоди піратів»,
III місце – старша група, танцювальна композиція «Ті, що танцюють з вітром».
Незважаючи на всі труднощі, учасники колективу «Асорті» не тільки побачили виступи багатьох колективів,  набрались досвіду, але й отримали велику кількість емоцій та нових вражень. Адже, окрім конкурсної програми, всі учасники заходу мали змогу безкоштовно відвідати дитячий розважальний комплекс з великою кількістю різноманітних атракціонів.
Другий конкурсний день був не таким напруженим, але не менш цікавим та насиченим. Учасники старшої групи відвідали два майстер-класи в одній з найбільших танцювальних шкіл країни Dancecentre « Myway
», де мали змогу підвищити свій рівень танцювальної майстерності та набратись нових вражень.

Ви тут: Home Новини району Хореографічний колектив «Асорті» знову на п’єдесталі Пошани…