27 березня голова райдержадміністрації Олег Недогода, голова районної ради Микола Орендарчук, їх заступники Руслан Терещук та Майя Фариба,  приймали делегацію Глибоцької об’єднаної громади Чернівецької області.

      Олег Федорович привітав гостей на Монастирищенській землі,  розповів про район, його економічну складову, соціальну сферу, плани  на майбутнє.

      Голова Глибоцької селищної об’єднаної територіальної громади Григорій Ванзуряк пояснив, що їх громаду відібрали для участі у спільному проекті Австрійської Агенції Розвитку та Програми Розвитку ООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей».

      У компоненті проекту «Підтримка малих економічних ініціатив сільськогосподарського спрямування» Глибоцька громада отримає грант на розвиток молочного кооперативу. Для створення молочного  міні-цеху  вони вивчають досвід діючих.  З цією метою   приїхали  в с.Сатанівку, де з минулого року діє сільськогосподарський кооператив «Віліс-молоко» (директор Леонід Вовк) в  рамках проекту ЄС/ПРОООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Гості оглянули обладнання, послідовність процесу варіння сиру, та побачили результат – твердий  сир «Гауда». Леонід Вовк відповідав на запитання , давав пояснення. Про шлях втілення задумки, фінансування розповів Олег Пелих, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.  

      Гості були задоволені, поверталися додому з планами про втілення в життя  побаченого  в своїй громаді. А монастирищани бажають їм успіхів  та процвітання.


Ви тут: Home Новини району За досвідом роботи - на Монастирищину