28  березня голова районної державної адміністрації Олег Недогода провів черговий прийом громадян з особистих питань в селі Теолин.

      Зі своїми проблемами до очільника району звернулося багато людей, всі були прийняті і вислухані. Жителі громади виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.

      Не новою темою обговорення є оренда землі, її приватизація чи цільове використання.Також під час прийому громадян порушувалися питання  ремонту доріг, благоустрою греблі, медичного обслуговування, питання щодо переваг, які можуть отримати жителі сільської ради внаслідок добровільного об’єднання територіальних громад.

     Олег Федорович обговорив можливі шляхи вирішення питань та зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті відповідно до чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

 

 

Ви тут: Home Новини району Виїзний прийом громадян – один із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів району