При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) працює відділення денного перебування, яке надає послугу соціальної адаптації.

      Робота відділення спрямована на продовження активного довголіття самотніх непрацездатних людей похилого віку, інвалідів, ветеранів шляхом розвитку їх творчих здібностей та навичок, організації дозвілля, надання безоплатних інформаційних, соціально-побутових послуг.

 

На сьогоднішній день відділення обслуговує 345 пенсіонерів та інвалідів. При відділенні діють гуртки за інтересами: «Пізнай свій рідний край», «Секрети народної медицини», «Рукоділля», «Душі криниця», «Дім, сад, город», «Рецепти народної кухні» та «Шахово-шашковий клуб». Члени цих гуртків регулярно збираються на свої засідання, спілкуються, обговорюють проблеми пенсіонерів, виїжджають на екскурсії.

У відділенні надається педагогічна послуга «Університет третього віку». Створено 2 факультети: мединий - викладач лікар сімейної практики Совгира Сергій Сергійович та юридичний - викладач волонтер Бебешко Микола Макарович . На факультетах навчаються 30 пенсіонерів та інвалідів, які мають бажання отримати необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання.

Днями для осіб похилого віку та інвалідів Світлана Шумовецька, завідуюча відділенням  денного перебування, організувала  захід «Інвалідність це не вирок». Програма  була цікавою, пізнавальною і потрібною в житті  учасників заходу.

Так  Катерина Бульба, директор районного краєзнавчого музею,   розповіла історію створення Монастирищенського району,його становлення та розвиток,головний спеціаліст відділу по роботі з інвалідами та нагляду за призначенням пенсій управління соціального захисту населення  Таїса Левчук інформувала про виконання Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». Лікар загальної практики, сімейний лікар Сергій Совгира  давав медичні поради розповів про весняний  гіповітаміноз.

Директор терцентру, Ірина Мариніна, подякувала  всім учасникам, організаторам і виразила надію на подальше  спілкування .

Ви тут: Home Новини району Зустрічі, які зігрівають серце