30 березня голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у сході громадян Коритнянської сільської ради.

      В заході також взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, Коритнянський сільський голова Сергій Іщук, в.о.начальника Держпродспоживслужби в районі Валентина Нікітенко, провідний спеціаліст відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Валентина Семененко, керівники сільськогосподарських підприємств, що працюють на території села,  депутатський корпус  сільської ради, громада села.

 

Сільський голова Сергій Іщук у своєму звіті підсумував економічний та соціальний розвиток села Коритня за минулий рік, за І квартал 2017 року, в якому головним завданням є максимальна реалізація інтересів територіальної громади в реальних політичних, економічних та соціальних умовах. Аналізуючи роботу виконкому та кожного підрозділу зокрема, голова села відмітив всі позитиви та звернув увагу на проблеми, які в подальшому слід вирішити усім разом, адже тільки спільно єдиною громадою повинні працювати для покращення добробуту  родин  та територіальної громади.

Також очільник громади окреслив напрямки роботи виконавчого комітету на 2017 рік.

Щодо  ставки  самооподаткування,  то  суму  внеску  вирішили  не  змінювати,  як  і  минулого  року  з  двору  збиратиметься  по  20  грн.

Жителі села активно обговорили питання життєдіяльності територіальної громади, забезпечення благоустрою території, сплати орендної плати за оренду земельних часток (паїв), ремонту та благоустрою доріг, ремонту вуличного освітлення, пільгового перевезення громадян, проведення заходів щодо недопущення африканської чуми на територію села.

У своєму виступі Олег Недогода зупинився на  питаннях наповнення місцевого бюджету та використання коштів на розвиток громади, затвердження відповідних програм, реформування медичної галузі в районі, роботи закладів культури, медицини, освіти, ремонту доріг, співпраці з інвесторами.

Ви тут: Home Новини району Голова райдержадміністрації взяв участь у сході громадян в селі Коритня