Днями голова райдержадміністрації Олег Недогода провів робочу зустріч із директором Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергієм Демиденком та його заступником Андрієм Липканем.
Учасники зустрічі дійшли до спільного висновку, що впровадження схеми постачання теплової енергії бюджетним установам з використанням альтернативних видів палива призводить до здешевлення вартості одиниці теплової енергії у порівнянні з виробництвом теплової енергії зі спалюванням природного газу, тому економія бюджетних коштів очевидна.
За результатами зустрічі вирішено підготувати перелік об’єктів соціальної сфери для впровадження вищезазначених заходів.