6 квітня у селі Долинка відбулися традиційні сходи громадян. Участь в  яких  взяли голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба , начальник відділу управління соціального захисту населення Олена Пшонко, керівники сільгосппідприємств.

      Сільський голова  Галина Сивачук звітувала  про роботу сільської ради та виконкому у 2016 році та окреслила основні напрямки роботи у 2017 році.

               Звітувати було  про що, адже багато зроблено і робота продовжується. До півмільйона коштів вкладено сільською радою в розвиток села. В селі проводиться будівництво   церкви, вкладено 206 тис.грн.. Допомагають  сільськогосподарські підприємства. Так, в рахунок соціальних угод 100 тис. грн.. виділили ТОВ  «Долинка Агро», 40тис.грн.СФГ»Юлія». 25тис.грн. виділили  ФГ «Яцковиця» на ремонт дитячого садка.

На сході виступив голова райдержадміністрації Олег Недогода, який інформував про підсумки роботи районної влади у минулому році, основні завдання, які необхідно вирішувати в процесі подальшої роботи. Він  подякував за допомогу, запевнив, що влада району буде робити все можливе, щоб зберегти соціальну сферу району, забезпечити фінансування шкіл.

Йшла розмова про ремонт доріг,  про фінансування закладів освіти, медицини, культури. Про те, що райдержадміністрація сьогодні працює над вирішенням  проблем опалювання  окремих шкіл, ремонту кінотеатру «Промінь», вирішенням  питань щодо пільгових перевезень.

Олег Федорович  дав вичерпні відповіді на запитання жителів села. На завершення побажав громаді впевненості та  витримки у втіленні планів та завдань

Жителі Долинки долучилися до обговорення питань життєдіяльності села.Пропозиції жителів стосувалися в основному земельних питань, водойм.

Насамкінець, звертаючись до присутніх, сільський голова наголосила, що благоустрій  залежить лише від кропіткої роботи та злагоджених дій всієї територіальної громади і тільки завдяки спільним зусиллям сільської ради, жителів, Долинка процвітатиме.

Довідково:

Площа –2500га.

Дворів-276

Населення -568 осіб,

Ліквідаторів аварії на ЧАЕС-4

Багатодітних сімей-6

У часників АТО-7

В 2016 році народилося-4 дітей,уклали шлюб-1,

Померло-5 осіб.

Ви тут: Home Новини району Голова райдержадміністрації взяв участь у сходах громадян в селі Долинка