Життя кожної сільської громади складне та різноманітне і потребує стабільного функціонування всієї інфраструктури села, роботи промислових підприємств та організацій, суб’єктів  підприємницької  діяльності, шкільних, дошкільних закладів освіти, медицини, культури.

      В сучасних умовах сільські ради змінюють зміст і стиль своєї діяльності, але основним завданням було і залишається  соціальний  захист населення, створення більш менш нормальних умов для роботи установ  села.

 

            Про підсумки роботи в 2016році на зборах громадян села Сатанівка звітувала Євдокія Форостяна. В роботі зборів взяли участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба.      

В своєму звіті  Євдокія Романівна  поінформувала про роботу із зверненнями громадян, відзначила   роль вуличних комітетів в вирішенні  питань соціально-економічного розвитку  населеного пункту  від будівництва доріг до будівництва водопроводу, освітлення вулиць. Відмітила активну  життєву позицію жителів села в вирішенні  цих питань, працю вчителів, медиків, працівників  зв’язку, торгівлі, завдяки  яким  жителі села отримують  кваліфіковану допомогу та послуги.

      Далі зупинилась на  питаннях бюджету, який   в цілому є дотаційним, роботи щодо створення умов для нормального функціонування установ. Це питання функціонування школи (навчаються 112 дітей),  лікарської амбулаторії, будинку культури (в минулому році вдалося вирішити проблему опалення приміщення), дитячого садка (нараховується 52 дітей, необхідно вирішувати питання відкриття третьої групи).  В повсякденній  роботі виконком сільської ради значну увагу приділяє захисту малозабезпечених громадян та пенсіонерів, допомагають  в оформленні документів на  призначення субсидій, видано 1005 довідок, вчинено 1208 нотаріальних дій. Соціальну допомогу отримують 20 громадян із дітьми до 3-х років, одинокі матері - 5 осіб, інваліди дитинства - 3 особи.

На сході виступив голова райдержадміністрації Олег Недогода. Він подякував сільському голові, депутатам за підтримку, поінформував громадськість про роботу райдержадміністрації у вирішенні питань соціально-економічного розвитку району, розвиток інфраструктури, зокрема, розповів про вирішення  фінансових питань ремонту шкіл, райлікарні, районної бібліотеки, завершення ремонту кінотеатру. Йшла мова і про заохочення обдарованих дітей, про виділення стипендій, грошових допомог  за перемоги в  предметних олімпіадах, спортивних змаганнях; про досягнення в роботі закладів культури; про фінансування пільгових перевезень. Олег Федорович зупинився на питаннях децентралізації влади, реформування медичної галузі та планах щодо продовження роботи по ремонту доріг, ремонту інфекційного відділення, поліклініки.

Далі дав відповіді на численні запитання громадян села. Це і тарифи на газ, і пільгові перевезення (через Сатанівку ідуть  тільки прохідні автобуси), ремонт вулиці, яку розбивають вантажівки, виплата субсидій у квітні, виділення землі  учасникам АТО ( сільська рада своїх земель не має). На всі питання були дані вичерпні відповіді.         

        

ДОВІДКОВО:

В селі -533 двори, в тому числі 82 будинки нежилі.

проживає 1168 осіб.

2 інваліди ВВ війни,

6  учасників бойових  дій,

35 учасників  війни,

10 учасників АТО .

Працюючого населення 610 осіб.

Перебуває на  обліку у РЦЗ 37 осіб .

взяли шлюб  4  пари.

Народилося 5 дітей,

померло  10 осіб .

Ви тут: Home Новини району Відбулися збори громади в Сатанівці