З  метою поліпшення стану довкілля, покращення благоустрою населених пунктів району, 25 березня  2017 року в Монастирищенському районі стартувала Всеукраїнська щорічна акція «За чисте довкілля».

      Розпорядженням райдержадміністрації «Про проведення в районі щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” в 2017 році»  від 15 березня 2017 року №37,  затверджено  план заходів з благоустрою населених пунктів.

          Крім того, 08 квітня 2017 року відбувся Всеукраїнський День довкілля, в цей день залучено 6,650 тис. жителів 41-го населеного пункту району  для проведення робіт по наведенню належного санітарного стану та благоустрою на території Монастирищенського району. А саме: упорядковано4 парки, 12 скверів, 130,5 тис.м2 прибудинкових територій, 37,5 тис.м2 берегів водоймищ, ліквідовано 20 стихійних сміттєзвалищ, висаджено 400 од. дерев, 100 од. кущів. Прибрано 120,2 тис.м2 вулиць, доріг та тротуарів, упорядковано 7,2 тис.м2  газонів, квітників.

      В Монастирищенському районі встановлений санітарний день тижня – п’ятниця. Підприємства, установи та організації району беруть участь у заходах з приведення закріплених за ними територій до належного санітарного стану. В місті Монастирище розроблена схема санітарної очистки населеного пункту та правила благоустрою, затверджені рішенням сесії  Монастирищенської міської ради. Розроблені та затверджені виконкомами місцевих рад заходи з благоустрою селища та сіл району. В Монастирищенській міській раді працює група по благоустрою міста.

      В свою чергу, для покращення екологічної ситуації в районі в рамках акції «За чисте довкілля»  продовжується проведення робіт з ліквідації  стихійних сміттєзвалищ, які є на територіях населених пунктів, прибирання від сміття лісів і лісосмуг, вздовж берегів водойм, здійснюються роботи з очищення від засмічення вулиць населених пунктів та узбіччя доріг.

     

 

 

 

Ви тут: Home Новини району Громада Монастирищенського району долучилася до Всеукраїнської акції з благоустрою