Сьогодні, 11 квітня, голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у  засіданні президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.

  На засіданні президії було розглянуто та обговорено питання, які запропоновані для розгляду на черговій  сесії районної ради.

 

     У ході роботи засідання розглядали 41 питання порядку денного.  Серед них питання стану виконання Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району за 2016 рік  та районного бюджету за 2016 рік.

 

            Голова райдержадміністрації прозвітувався про виконання делегованих районною радою повноважень.

         В ході роботи засідання розглянули ряд програм, які необхідно затвердити, а саме : Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Монастирищенському районі на 2017 – 2020 роки, про районну Програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2017 – 2020 роках, про Програму підтримки діяльності районних громадських організацій, про районну Програму підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт у 2017 році в Збройних силах України та членів їх сімей, про внесення змін до районної Програми «територіальна оборона на 2016 – 2017 роки» та інші.

       Усі запропоновані для розгляду засідання президії районної ради проекти рішень були вивчені та винесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.

Ви тут: Home Новини району Олег Недогода взяв участь у засіданні президії районної ради