Шановні мешканці району!

      Сьогодні в Україні відзначається День працівників ракетно-космічної галузі України.

   День працівників ракетно-космічної галузі встановлений Указом Президента України від 13 березня 1997 року № 230/97 як свято, що відзначається щорічно 12 квітня.

      Це свято є особливим для Українського народу тому, що наша країна входить в “четвірку” космічних країн світу. На території нашої країни розташована велика кількість підприємств космічній галузі, серед яких такі велетні, як завод “Южмаш”, “Арсенал” та КБ “Південне”. Діє у нас і Національний центр управління та випробування космічних засобів. Також Україна є членом міжнародного консорціуму “Морський старт”, що проводить запуски ракет-носіїв українського виробництва “Зеніт-3SL” в акваторії Тихого океану.

        Сьогодні можна сміливо стверджувати, що космонавтика міцно увійшла в життя кожного з нас, забезпечуючи й супутникові навігацію та зв'язок, й точні прогнози погоди та космічні спостереження й багато інших речей, без яких сучасне людство вже не уявляє свого існування.

         Завдання, які стоять перед працівниками ракетно-космічної галузі, повною мірою відповідають духу нового тисячоліття і потребам стратегічного розвитку України як сучасної високотехнологічної держави.

Бажаю усім міцного здоров'я, миру, щастя і благополуччя.

З повагою

Голова райдержадміністрації         О.Недогода

Ви тут: Home Новини району Привітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України!