12 квітня відбулася 14 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання під головуванням голови районної ради Миколи  Орендарчука. На засіданні сесії районної ради був присутній народний депутат України Антон Яценко.

   У роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради, депутат Черкаської обласної ради   Леся Онищак, голова райдержадміністрації Олег Недогода, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій Монастирищенського району, представники районних ЗМІ.

 

            Депутати заслухали та взяли до відома звіт голови райдержадміністрації  щодо виконання районною державною адміністрацією Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району та делегованих районною радою повноважень у 2016 році.

     По питанню, що стосується районного бюджету, виступив в.о. начальника  фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий. Заслухавши інформацію з даного питання, районна рада вирішила затвердити звіт про виконання  районного бюджету  за  2016 рік  та  внести зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-3/VII «Про районний  бюджет на 2017 рік».

              Депутати заслухали та підтримали кадрові питання, зокрема,  продовжили термін дії контракту з директором територіального центру соціального обслуговування Монастирищенського району; призначили Людмилу Редванську на посаду головного лікаря комунального закладу «Монастирищенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» та  Максима Ціпуру на посаду директора КВПП «Мрія».   

         Заслухали та підтримали питання, що стосуються затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Чапаєвської та Княжекриницької сільських рад, а на території Монастирищенської міської та Зарубинецької сільської рад депутати не підтримали.

         Розглянули та затвердили список присяжних. Також було розглянути та підтримано звернення Тальнівської та Кам’янської районних рад та депутатів Монастирищенської районної ради, зокрема, щодо  недопущення скасування мораторію на продаж  земель сільськогосподарського призначення.

         Потім депутати районної ради  внесли зміни до районної програми «Територіальна оборона на 2016- 2017 роки»; надали дозвіл на придбання основних засобів, на виготовлення проектно – кошторисної документації, на виділення дров та на проведення конкурсу на право оренди приміщень.

           Не обійшли депутати увагою і розгляд питань галузі освіти, зокрема затвердили нову редакцію Статуту Монастирищенської ДЮСШ та Статут Степівського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня Монастирищенської районної ради Черкаської області»; внесли зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-6/VII «Про погодження структури і чисельності установ освіти району на 2017 рік».

          Далі депутати заслухали ряд програм, які необхідно затвердити і підтримали депутатський запит депутата районної ради Василя Жука стосовно припинення незаконної торгівлі самогоном.

       За результатами розгляду усіх питань, які виносилися на чотирнадцяту сесію Монастирищенської районної ради, прийнято відповідні рішення.

Ви тут: Home Новини району Сесія заслухала звіт голови райдержадміністрації та розглянула ще сорок питань