12 квітня,  в приміщенні читального залу районної бібліотеки, відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Бібліотека – центр духовного і культурного спілкування користувачів».

  Відкрила семінар завідуюча організаційно-бібліографічним відділом Людмила Пір’ян, ознайомила бібліотекарів з програмою семінару та надала бібліотекарям методичні поради «Бібліотека і книга в процесі духовного становлення особистості».

      З консультацією «Робота бібліотек на допомогу духовному вихованню молоді виступила завідуюча відділом обслуговування Оксана Мартиш. Також вона  поділилася враженнями від обласних курсів підвищення кваліфікації в Черкасах, надала рекомендації щодо проведення різноманітних масових заходів по духовному вихованню користувачів.

 Бібліотекар дитячої районної бібліотеки Олена Матюшко познайомила присутніх  з новими креативними формами роботи по духовному і культурному спілкуванню користувачів-дітей.

  Бібліограф районної бібліотеки Галина Тимошенко провела годину духовності «Духовність – храм душі людської». З оглядом літератури «»Коли до серця торкається Бог» ознайомила бібліотекар районної бібліотеки Лариса Мішечко.

 Під час години професійного спілкування учасники семінару обмінялися досвідом роботи своїх бібліотек та відзначили, що отримані на семінарі знання дають змогу бібліотечним фахівцям мислити та діяти професійно, поглиблювати свій професійний кругозір.

Ви тут: Home Новини району Бібліотека – центр духовного і культурного спілкування користувачів