Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів, 13 квітня , проведено зустріч з жителями сіл Хейлове, Матвіїха  та Леськове.

      Участь у Дні регіону взяли заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук,  начальник відділу організаційної  роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації  Олександр Полонський, начальник відділу  культури і туризму   Юрій  Кудин,  головний спеціаліст відділу економічного розвитку та ЖКГ Оксана Шевцова.

      Учасники поїздки побували в сільському будинку культури села Хейлове, амбулаторії, загальноосвітній школі,  відвідали  заклади торгівлі. В сільському магазині (підприємець Ю.Шатайло) в наявності широкий асортимент якісних  продуктових товарів власного виробництва по цінах нижче ринкових. Відмічено добру роботу виконкому сільської ради з питань благоустрою. Проведено бесіди з працівниками виконкому сільської ради та перевірено документи виконкому.  Надано відповіді на запитання працівників виконкому та жителів села стосовно призначення субсидій, пільг та соціальних гарантій демобілізованим воїнам АТО та їх родинам. Проведено консультацію з питань заповнення електронних декларацій посадовими особами місцевого самоврядування та депутатами місцевої ради. Заступник голови РДА  Руслан Терещук  звернув увагу сільського голови  на роботу щодо направлення військовозобв'язаних  на медичну комісію та запропонував продовжити роботу  по благоустрою та підготувати сільський клуб до прийому учасників зонального огляду художньої самодіяльності в 2018 році.

В селі Матвіїха  проведено прийом громадян та відвідано сільський Будинок культури,  заклади торгівлі. Відмічено роботу виконкому сільської ради з питань  з питань ремонту приміщення клубу (проведено заміну 7 вікон на металопластикові).  Рекомендовано завершити ремонтні роботи всередині приміщення та прибирання  прилеглої території.  

         В селі Леськове відвідано  сільський клуб, загальноосвітню школу, дитячий садок, заклади торгівлі.  Надано методичну допомогу з питань ведення документації   виконкому сільської ради.  Запроповано продовжити роботи з питань благоустрою, особливо біля сільських магазинів та клубу.

Ви тут: Home Новини району День регіону в селах Хейлове, Матвіїха та Леськове