Своїми здобутками у Lego-конструюванні учні ЗОШ № 5 поділилися  з депутатами районної ради, сільськими головами місцевих громад.

      Ці досягнення є особливо  приємні для дітей, бо заняття з Lego розпочалися лише у цьому навчальному році. Молодші школярі працювали над ідеєю збереження бджіл на планеті, старшокласники – створення  місій для взаємозв’язку між людиною і твариною  та покращення життя тварин на планеті.

      Своє представлення школярі розпочали піснею про цікаві заняття  з Lego-конструювання, далі представили свою героїню-бджілку Ельзу та тварину, яка з нею співіснує в довкіллі – вівцю Габбі. Розведення їх є цінним для людини і діти запропонували ідею: для збереження бджіл потрібно збільшити довкілля  їх існування. Потім продемонстрували постер, який створили на основі зібраної інформації та рухому  лего-модель. Вона показує дружбу між бджілками і квітами, бо зустрічаючи  бджолу, квіти  крутяться, танцюють і співають. Результатом  їх дружби є збільшення  кількості квітів, а значить  і бджіл.

    Команда старшокласників практично продемонструвала  моделі  роботів та озвучила їх місії щодо проблеми сезону.

    Учням допомагають у роботі  вчителі Тетяна Рябокінь, Олена Лугова, Анна Семененко.

Ви тут: Home Новини району Діти поділилися своїми здобутками у Lego-конструюванні з депутатами районної ради