Днями Монастирищенська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість» вдруге зустрічала гостей з Техасу. В цей раз до школи завітали рідні  волонтера Корпусу Миру США в Україні Крістіни Еш, яких, за давньою українською традицією, зустріли запашним короваєм.

    Святкова зустріч відбулася з метою розвитку, вдосконалення та обміну соціокультурних знань та навичок учнів з носіями англійської мови.

 

На святі були присутні заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, заступник голови районної ради Майя Фариба, начальник відділу освіти  Тетяна Ганжала.

Під час свята учні разом з учителем англійської мови Оксаною Копернак   презентували школу та у цікавій формі розповіли про звичаї, традиції та обереги українського народу, а також продемонстрували їх у ході концертної програми.

Учні завзято виконували таночки з українськими символами, співали пісні про українські обереги у поєднанні з музичними виставами.

Далі вихованці школи привітали усіх гостей із наступаючим Великоднем та вручили їм пасхальні кошики, які вони виготовили власноруч із вчителем писанкарства Тетяною Ковбасюк.

Американські гості також поділилися своїми звичаями та традиціями під час інтерв’ю та показали їх у презентації. На згадку про свій візит вони подарували школярам оригінально підписані листівки про свій штат.

Зустріч пройшла у теплій родинній атмосфері, яку відчували всі присутні на святі.

Святкове дійство закінчилося веселими та цікавими американськими іграми.

Ви тут: Home Новини району Монастирищенська школа-інтернат "Обдарованість" зустріла гостей з Техасу