Голова райдержадміністрації Олег Недогода взяв участь у зборах громадян села Дібрівка.  На зборах   були  підведені  підсумки роботи виконкому сільської ради, депутатів за  2016 рік і плани соціального розвитку села на 2017 рік.

      Про соціально – економічний розвиток села,  дотримання санітарного стану та громадського порядку на території села інформував сільський голова Анатолій Коваль.  

          В своєму звіті він поінформував, що  основним джерелом наповнення бюджету сільської ради є орендна плата за землю та водойми, земельних податок, фіксований сільськогосподарський податок, податок з підприємців, які здійснюють свою господарську діяльність на території  земель сільської ради. Основні кошти сільського бюджету направлені на фінансування соціальної сфери.

         Обговорювались  питання функціонування  водогону, оплати за використану воду, питання ремонту доріг, дотримання природоохоронного законодавства,  участь в акції «За чисте довкілля». В 2016 році  закінчено будівництво  нічного освітлення вулиць села, замінено  стальний провід на алюмінієвий по вулиці Франка. За рахунок спонсорської допомоги фермерського господарства «Обрій»  куплено бойлер, товариство «Латагроінвест» виділило кошти на заміну конфорок на електроплиті на кухні дитячого садка,  в планах - заміна  облицювальної плитки на  кухні, ліжок. Сільський голова подякував орендарям, підприємцям  за надання  спонсорської допомоги на заміну лічильників електроенергії в сільському клубі, придбання новорічних подарунків для  села, придбання  форми для сільської футбольної команди, ремонт дитячого садка. Обговорені питання, які потребують вирішення: це і розрахунки за електроенергію, воду.

         Голова райдержадміністрації Олег Недогода у своєму виступі перед громадою  села поінформував  про підсумки роботи районної влади у минулому році, основні завдання, які необхідно вирішувати в процесі подальшої роботи, дав вичерпні відповіді на запитання жителів села.

ДОВІДКОВО:

Територія 1089,3 га,.

В селі нараховується 121 двір в яких проживають 249 жителя, з них 54 особи  пенсійного віку, 7 є учасниками ВВВ, 2 ліквідатори аварії на Чорнобильський атомній станції, 15 осіб мають статус «Діти війни», 18  -  ветерани праці, 4  – учасники АТО, 10 багатодітних сімей, до 16 років- 54особи

В селі   працює фельдшерський пункт, дитячий садок, будинок культури та бібліотека. 

Ви тут: Home Новини району Відбулися збори громадян села Дібрівка