Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів, 19 квітня голова  райдержадміністрації Олег Недогода з робочим візитом відвідав с. Івахни.

      Під час поїздки Олег Федорович ознайомився з соціально-економічними аспектами території, інфраструктурою населеного пункту, поспілкувався з представниками трудових колективів та територіальної громади, вивчив стан справ закладів соціально-культурної сфери сільської ради, відвідав Івахнянську ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ, ФАП, заклади торгівлі та аптеку, де запропонував власникам долучитися до урядової програми «Доступні ліки», яка вже діє у районі.

               Голова районної державної адміністрації  зупинився на проблемних питаннях території та шляхах їх вирішення, а саме: заміна вікон у школі, завершення ремонтних робіт у спортивному залі школи,  можливості ремонту даху, обмостки  в ФАПі,  питання обслуговування газового котла в  ФАПі, організації  вивезення твердих побутових відходів з території населеного пункту та інших важливих питаннях.

Олег Федорович  поцікавився в сільського голови Лідії Середюк про діяльність підприємців на території сільської ради, сплати ними орендної плати та податків, готовність сільської влади до вирішення питання щодо благоустрою населеного пункту.

 

Ви тут: Home Новини району Голова райдержадміністрації відвідав село Івахни